Valymo paslaugos  ''AKVAMARINAS''                                         
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 

         

Kasdieninis ar reguliarus tvarkymas

idealus sprendimas tiems, kurie nori gyventi švaroje ir komforte ir  taupantys savo brangų laiką. Mūsų įmonė siūlo kasdieninį ir periodinį namų/butų valymą, klientui patogiu metu. 

    

Reguliarus namų/butų tvarkymas apima šias paslaugas:

     Šlapias grindų, baldų, buitinių prietaisų paviršių valymas. Kilimų, minkštų baldų valymas dulkių siurbliu. Taip pat tvarkoma virtuvė, plaunami ir dezinfekuojami tualetai, vonios kambariai, dušo kabinos. Nuo maišytuvų šalinamos kalkių nuosėdos, sudedami į savo vietas šampūnai, dušo geliai ir kitos priemonės.

      Profesionalus buto, namo tvarkymas – viena iš populiariausių valymo paslaugų. Juk daugumai skirti keletą valandų per savaitę namo tvarkymui yra didelė prabanga. Patikėdami šį darbą atlikti šios srities specialistams, jūs sutaupote daug brangaus laiko ir galite jį skirti sau ir šeimai. Kvalifikuoti darbuotojai atliks visus valymo darbus kokybiškai ir greitai.


 

Namų valymas

      Mes taip pat siūlome generalinį jūsų namo/buto valymą, kuris apima visas patalpų valymo paslaugas. Neliks nepastebėtas nė vienas slaptas kampelis: nuo durų iki langų. Juk kiekviename bute gali atsirasti užteršimų, tokių kaip grybelis ar pelėsis, kurie gali sukelti ir rimtų sveikatos sutrikimų. Šiuo atveju jums gali padėti tik kvalifikuoti specialistai, turintys patirties ir žinių, kaip tai įveikti. Tam  naudojamos tik specialios, kokybiškos  ir saugios aplinkai valymo priemonės, kurios leidžia pasiekti geriausių valymo rezultatų. Tik turint specialių žinių, praktikos šioje srityje ir profesionalios įrangos pagalba galima atlikti visus valymo darbus saugiai, efektyviai ir greitai.

Langų valymas – neatsiejama pavasario dalis.

  Net jei ir labai skaisčiai švies už lango saulė, jūs negalėsite tuo mėgautis, jei langai bus nešvarūs. Dulkėti, purvini langai bus pastebimi ne tik jūsų svečių, bet ir gatvės praeivių. Ir tik reguliarus jūsų langų valymas leis džiaugtis saulės šviesa ir jaukumu jūsų namuose. Šis darbas reikalauja daug pastangų ir nemažai jūsų brangaus laiko. Ir net jei jūs manysite, kad puikiai išvalėte langus, priklausomai nuo apšvietimo ir žiūrėjimo kampo, gali matytis langų  valymo žymės. O viso to priežastis yra tai, kad langų valymas reikalauja profesionalių įgūdžių.

     Savarankiškas langų plovimas gali būti ir pavojingas, ypač, jei langai pilnai neatsidaro ar jie yra dideliame aukštyje – vienas neatsargus judesys ir jūs galite patirti traumą ar kritimą iš didelio aukščio. 

      Ar jums reikia tokių papildomų rūpesčių? Ar jums yra svarbus jūsų ar jums dirbančių žmonių saugumas? Leiskite mūsų įmonei pasirūpinti jūsų saugumu ir tuo pačiu jūsų langų švara!

    Profesionalus langų valymas bute: jums bus atliktas ne tik kokybiškas langų valymas, nepaliekantis dryžių, bet ir išvalysime rėmus, palanges, karnizus, taip pat profesionalių įrankių pagalba, išvalysime sunkiai pasiekiamus langų paviršius. Stiklas apdorojamas specialiomis priemonėmis, kurios padeda ilgiau išlaikyti langus švarius.

     Kodėl verta visus jūsų valymo rūpesčius patikėti būtent mums?  - puiki atliekamų valymo darbų kokybė, visi darbai atliekami kruopščiai ir tiksliai, atsižvelgiama į visus kliento pageidavimus.     

     Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu +37062287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas.