Valymo paslaugos  ''AKVAMARINAS''                                         
                                                  

Vilnius ir Viln. raj.    tel.862287373     info@akvamarinas.lt

 


Valymas po statybos ir remonto darbų.

    Patalpų ar buto valymas po remonto darbų – procesas, reikalaujantis daugiau laiko ir pastangų. Būtina sutvarkyti /išvalyti/ visas statybines atliekas, dulkes, nuvalyti klijų, dažų, lako ar kitų medžiagų likučius. Žinoma, padaryti tai vienam ir be specialių valymo priemonių yra labai sudėtinga. Mes visada pasiruošę greitai ir efektyviai atlikti visus būtinus valymo darbus, sutaupyti jums labai brangaus laiko ir išlaisvinti jus  nuo daugybės rūpesčių.

    Į valymo paslaugas po statybos ir remonto darbų įeina statybinių medžiagų, atliekų, šiukšlių (išskyrus stambaus gabarito) išvežimas, oro išvalymas nuo dulkių. Kreipęsi į mus, jūs nepasigailėsite – jūsų namai kvepės švara, jaukumu, o apie remontą primins tik naujas, stilingas interjeras.

   Kvalifikuoti įmonės specialistai pasirūpins kiekviena smulkmena – ne tik kruopščiai sutvarkys likusias po remonto šiukšles, bet ir išvalys grindis ar baldus, nepažeisdamas jų paviršiaus, jei netyčia remonto metu jie būtų sutepti statybinėmis medžiagomis. Per kelias valandas,  po remonto, jūsų namai taps jaukumo ir švaros oaze.

    Teikiamų paslaugų kainas galite sužinoti internetiniame puslapyje. Paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo valymo sąlygų: jei patalpos užstatytos baldais ar statybinėmis medžiagomis; jei yra apsunkintas patekimas į patalpas; jei vis dar tęsiami statybos ar remonto darbai; kaina gali didėti , jei po remonto valymo darbai atidėliojami dėl kliento kaltės.

Kad jūsų namai nuolatos spindėtų idealia švara, paskambinkite mums telefonu - 8 62287373 ir užsisakykite mūsų valymo paslaugas.